Hastanemiz Acil Servisi 0-18 yaş arası çocuklara 7/24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır. Acil Servimiz, bekleme odası, kan alma odası, triaj odası, aynı anda 4 hastanın muayene olacağı poliklinik odası, 4 yataklı ön gözlem-travma odası, kırmızı alan odası, dekontaminasyon odası ve 14 yataklı gözlem odasından oluşmaktadır.
Acil servisimizde 1 ultrason cihazı, 2 adet invaziv mekanik ventilatör, 2 adet non-invaziv mekanik ventilatör, EEG cihazı, 5 adet yüksek akım oksijen cihazı, 21 adet video laringoskop, 4 adet fiber optik laringoskop cihazımız vardır. 14 yataklı gözlem odamızda invaziv ve non-invaziv ölçüm yapabilen merkezi monitor sistemi mevcuttur.
Acil servisimizde kritik hasta bakımında önem arz eden tüm işlemler çocuk acil uzmanlarımız ve asistanlarımız ile başarı yürütülmektedir.
![acil_1.jpg acil_1.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/119042/0/acil1jpg.png)
![acil_2.jpg acil_2.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/119045/0/acil2jpg.png)
![acil_3.jpg acil_3.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/119044/0/acil3jpg.png)
![acil_4.jpg acil_4.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/119043/0/acil4jpg.png)
14 Nisan 2022